הסיפור שלי: פינג פונג

ביטוי עתיק אומר: "אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו"

יצא לי לראות מספר טרנסיות בעבר שחזרו למינן הקודם. חלק מהן כבר עבר ניתוחים והן נראות נשיות לעילא ולעילא, וחלק אחר עדיין לא עבר ניתוחים אך החלו לעבוד ולחיות כאשה 24/7 – ובכל זאת הן חזרו להיות גברים.

הסיבה המרכזית לכך היא בדרך כלל שהן לא הצליחו להסתדר עם החברה. מבטים מזלזלים, מילות גנאי מהסובבים, קושי למצוא בן זוג לקשר (כאשר רובם פשוט מחפשים לממש פנטזיה לשכב עם טרנסית) יכולים בסוף לשבור טרנסיות רבות שבסוף חוזרות למין המקורי שלהן כבנים. כבן, גם אם יהיה לך פרצוף נשי וגוף נשי אבל לבוש כגבר, אף אחד לא יעיר לך ברחוב ואף אחד לא יחפש תירוצים כדי לדחות את מועמדותך למשרה כלשהי. המחיר כמובן הוא נפשי: אותה טרנסית שרצתה כל חייה להיות כאשה תמשיך לחיות במאבק פנימי לרצות להיות אשה, אבל הפחד מבחוץ – ימנע ממנה לחזור שוב לנסות ברוב המקרים, וחבל.

הייתי אצל פסיכולוגית לפני זמן רב (שמתמחה בנושא מגדר, ד"ר ברגר) והסברתי לה שאני רוצה להיות אשה, אבל בניגוד לטרנסיות אחרות שיכולות תוך 30 שניות לאמר מה הן רוצות לשנות ואיך הן יחיו כאשה, התשובות שלי היו די מעורפלות כי לא ידעתי בעצם מה השינוי אומר מבחינה פנימית ואיך הוא משפיע. התחלתי לעשות את התהליך מבחינת נטילת הורמונים,לייזר ואפילציה (תודה מורן) אבל עדיין עד כה אני יוצאת כגבר. אחד הדברים שתסכלו אותי זה לראות טרנסיות אחרות שלא רק נראות נשיות אלא מתנהגות מאוד נשי ואני יודעת שאני לא אתנהג כך, אין לי את כל המניארות הנשיות ואין לי חיבה לכל מיני צעצועים (אלא אם זה מחשבים, אז שם אני מכורה מראש 🙂 ). בנוסף שמעתי מכמה מקומות מחירים שפשוט אין מצב שאוכל להשיג אותם.

ואז הפסקתי את הכל – ההורמונים, לייזר, אפילציה. הפסקתי לפני שעשיתי כל ניתוח קוסמטי (עשיתי בעבר ניתוח לשאיבת שומן, טעות שאני לא ממליצה עליה) ולקינוח – גם הסתפרתי קצר.

ואז, לפני זמן מה, הכרתי טרנסית אחת מדהימה ברשת. היא התחילה את התהליך רק לפני כשנה וחצי, עדיין לא עברה כל ניתוח אבל היא בהחלט "עוברת" (אם כי היא לא יודעת עדיין איך לעכל זאת וכמובן שיש פחדים כמו לטרנסיות רבות שנמצאות בשנים הראשונות לתהליך), וזה גרם לי לחשוב על עצמי, לחשוב בעצם מה אני רוצה וצריכה מהשינוי? ולאחר תהליך מחשבה של כמה ימים התשובה שלי פשוטה: אני בהחלט צריכה פנים נשיות כדי לצאת החוצה (הפנים שלי יותר מדי גבריות, כולל סנטר ענק של שווארצנגר!) אבל אני לא צריכה את ההתנהגות הנשית עם כל נפנופי הידיים, התבטאות בצורה סופר נשית וכו'. אני פשוט לא צריכה "לשחק" אותה נשית, אלא פשוט להיות מי שאני – גיקית שפשוט מתעלמת מאחרים (בזה אני דווקא מומחית, ואני אדישה כמו פיל! 🙂 ).

עכשיו אני מוכנה ל"סיבוב שני", רק שהפעם הכל יהיה במתווה אחר. אני רוצה עד הקיץ בשנה הבאה לעבור את הניתוחי פרצוף (FFS) ומיתרי קול, ולהתחיל לצאת כאשה ועד אז לחסוך כספים ולחזור לטיפולי הסרת שיער והורמונים (שונאת מחטים בבדיקות דם!). הפעם, אני עושה את זה ובכל מה שקשור לחברה (במובן של Society) – אשקיע עד גבול מסוים, לא יותר מזה. כמובן שיהיו כל החלאות הישראליות עם צעקות ה"הומו", "קוקסינל" – אבל אני יודעת להתעלם.

אני רוצה לנצל את הפוסט הזה כהזדמנות לאמר לאלו שרוצות לחזור לאחור – החברה זה אחד הדברים הכי מזוייפים וצבועים שיש. לחיות לפי הלך הרוח בחברה במקרים רבים (במיוחד מחוץ לאזור תל אביב) זה "לקבור" את עצמך, אבל אלו שטויות במיץ עגבניות! אנחנו ב-2018 והאינדיבואליזם שולט! אם רצית להיות ולחיות כבחורה/אשה – Do it! זה לא קל, זה מאתגר, זה מפחיד, אבל בסופו של יום אלו החיים שלך, לא של צקצקנים מטומטמים.

 

Print Friendly, PDF & Email

תגובה אחת


  1. התכנית האינטנסיבית של אלקטרוליסיס במרפאת 2pass בבלגיה מומלצת להסרת שיער הפנים בתוך חצי שנה במקום שנתיים כמקובל בדרך כלל

    הם בבלגיה ועושים מרתון אלקטרוליסיס אחת לחודש וחצי חודשיים, עד כשמונה מפגשים סה"כ כדי להיפתר לחלוטין מכל שיער הזקן

    https://www.2passclinic.com/permanent-hair-removal/intensive-electrolysis-program-for-clearing-of-facial-hair/

    אני יודעת שאת אצל מורן אבל ממליצה לך להיכנס ולקרוא בכל זאת

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.